Musíme vás hneď na začiatku sklamať – nie nezanechali. Grófstvo Wiltshire na juhozápade Anglicka je rajom pre kruhy v obilí. A práve tu odštartovala tohtoročná sezóna novodobého umenia.Prvé kruhy v obilí sa objavili v roku 1963 a od sedemdesiatych rokov sa tieto mimozemské odkazy stali miestnou atrakciou priťahujúcou tisíce turistov, ufológov a čudákov. Celá bublina okolo kruhov v obilí trochu spľasla v roku 1991, keď sa k autorstvu mimozemských výtvorov prihlásili Doug Bower a Dave Chorley.

Ešte stále ale existujú ľudia veriaci, že kruhy v obilí sú naozaj výtvorom mimozemských civilizácií, ktoré nám takto posielajú odkazy, alebo ide o stopu po pristátí ich lode. Ak už je to tak či onak, na nasledujúcich obrázkoch si môžete pozrieť to najlepšie z anglických polí.

6 7 8 1 3 4 5Zdroj: cropcircleconnector.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.