Bude to pre mnohých pánov smutný deň, ale taký je život. Playboy sa naozaj po 62 rokoch rozhodol skončiť s nahotou a vrátiť sa ku klasickejšiemu štýlu, decentnej fotografii, ale aj umeniu, literatúre a politike.Svoj odchod z éry krásnych, obnažených ženských tiel oslávi časopis vo veľkom štýle v spoločnosti, ako inak, sexy modelky Kristy Garett (26), ktorá bola poctená, aby ozdobila ikonický stredový plagát Playboya.

Okrem toho, že ide o zvodnú modelku, má niečo aj v hlave a už teraz ovláda 6 svetových jazykov. Na svoje fotenie sa prirodzene teší a prezradila, že ide o splnenie jedného z jej snov. Hádame, že na výsledok sa zasa môžete tešiť vy.

Okrem Kristy na stredovom plagáte vás ako cover girl očakáva tá najpovolanejšia, Pamela Anderson, na ktorú sme vás navnadili v minulosti. Pamela si vraj na toto fotenie pýtala povolenie od svojich dvoch teenagerských synov (aj keď hádame, že zakázať Pamele, aby sa vyzliekla, už snáď ani nemá význam). Vychutnajte si teda poslednú nahú modelku pre Playboy Kristy Garett. V ďalších číslach sa ale stále môžete tešiť na krásne baby a provokujúce pózy, akurát možno s nejakými malými kúskami látky navyše.

❤️From Leonardo Corredor story …. ❤️

A post shared by Kristy Garett (@kristygarett) on

Where is the dreams come true …. Hollywood #LA#CALI#Love you so much …. 🙈❤️😘

A post shared by Kristy Garett (@kristygarett) on

💫💕😘

A post shared by Kristy Garett (@kristygarett) on

With natural make up on .. 😎✌🏻️

A post shared by Kristy Garett (@kristygarett) on

Zdroj: Loaded.co.uk  Foto: Republicbuzz.comm Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.