Kyjevská blonďavá policajtka Arina Koltsová (35) patrila nielen ku ozdobe policajného zboru, ale svoju prácu vykonávala svedomito a poriadne. Tento kuriózny prípad ju však stál život.Arina bola mladá a krásna policajtka s blonďavými vlasmi a medzi kolegami mimoriadne obľúbená. Okrem toho, že zverejňovala svoje zvodné fotky na sociálnych sieťach, čím tešila oko každého chlapa v okolí, bola známa tým, že sa snažila robiť svoju prácu ako najlepšie vedela.

Bohužiaľ, jeden zásah sa jej stal osudným. Pri zatýkaní podozrivého páchateľa sa jej prihodila absolútne nečakaná vec. Páchateľ ju zrazu opľul do tváre. Keďže je profesionálka, ignorovala toto zúfalé gesto a neprikladala mu väčší význam. Už na ďalší deň však začalo jej peklo. V práci skolabovala a lekári jej diagnostikovali tuberkulózu, ktorou ju opľutím nakazil práve útočník. Následne sa začala liečiť chemoterapiou, výživu dostávala len hadičkami a rapídne chudla. Svoj boj nakoniec prehrala a na oddelení zbytočne prišli o svoju kolegyňu. Škoda, veru, takejto kočky v policajných radoch.

policajtku zabil pluvanec

policajtku zabil pluvanec

policajtku zabil pluvanec

policajtku zabil pluvanec

policajtku zabil pluvanec

arina

arina koltsova

arina koltsova

arina koltsova

X arina koltsova

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.