Predstaviteľka krehkej Marissy z populárneho seriálu O.C. California zažíva v posledných dňoch poriadne peklo. Na internetových stránkach pre dospelých sa objavilo domáce video zachytávajúce jej najintímnejšie chvíle.

Mischa Barton rozhodne nepatrí medzi tie najposlušnejšie krásky Hollywoodu. Počas svojej kariéry vyrobila niekoľko poriadnych škandálov a mnohokrát porušila zákon. V prípade jej uniknutého erotického videa sa však pri hľadaní vinníka sama obrátila na pomoc polície. Na rozdiel od Kim Kardashian či Paris Hilton, ktoré s cieľom zvýšiť vlastnú popularitu svoje domáce péčka internetovým portálom podhodili samé, sa Mischa Barton stala obeťou.

Video, ktoré zachytáva „Marissin“ intímny styk, zverejnil pravdepodobne jeden z jej ex partnerov, aby sa jej pomstil a prišiel zároveň aj k peniažkom. Podľa zdrojov informácií a tlačovej konferencie, na ktorej Mischa o svojom utrpení prehovorila, bolo jej video ponúkané za šialenú sumu – 500 000 amerických dolárov. Herečka sa vyjadrila, že sa naplnila jej najväčšia nočná mora, keď človek, ktorého skutočne milovala, natáčal skrytou kamerou ich intímny akt.

Tento prípad momentálne vyšetruje polícia a všetky stránky, ktoré explicitné video či fotografie zverejnili, boli právnymi krokmi donútené daný obsah okamžite stiahnuť.

Zdroj Foto : dailystar.co.uk, blogspot.com, instagram