Krása v modelingu nestačí. Dôkazom toho sú ruské modelky Maria Sidorovová a Lidia Fetisovová, ktoré fotili kampaň na boj proti lovu medveďov v krutej ruskej zime a v spoločnosti 650-kilového maca. To chce naozaj gule!Nádherné fotografie s ozajstným živým medveďom Stephenom vznikli v lese v blízkosti Moskvy, kde Maria s Lidou bez problémov objímali a bozkávali 2,2 metrov vysokého chlpáča, ako keby to bola len nejaká čivava.  Fotky sú súčasťou kampane, ktorej cieľom je upozorniť ľudí na dôležitosť ich spolužitia s medveďom, na to, že medveďa netreba vnímať ako nepriateľa a už vôbec nie objekt záujmu lovu.

Chlpatý hnedý model sa stal taktiež obeťou lovcov, no našťastie ho v hodine dvanástej zachránil Jurij Panteleenko. Našiel ho ako trojmesačného a odvtedy je v jeho opatere. Keďže sa už nevedel prispôsobiť podmienkam voľnej prírody, profesionálny cirkusový tréner ho naučil triky, ktorými ohuruje celý svet. Po filmovej kariére tak teraz 18-ročný Stephen odštartoval tú modelingovú za pomoci chutných odmien v podobe mozzarelly a keksíkov.

O originálne fascinujúce zábery sa postarala fotografka Olga Barantsevy. Spoluprácu s nezvyčajným kolegom si pochvaľovala nielen ona, ale celý tím vrátane modeliek. Lidia pre denník Daily Mail prezradila, že si medveď robil počas fotenia, čo chcel a to, že ho objala a nechala si olízať tvár i ruky, bol pre ňu špeciálny zážitok.

modelky s macom 1 - kópia modelky s macom 2 - kópia modelky s macom 3 - kópia modelky s macom 4 - kópia modelky s macom 5 - kópia modelky s macom 6 - kópia modelky s macom 8 modelky s macom 9 modelky s macom 10 modelky s macom 11 modelky s macom 12

Foto: Youtube, Instagram

Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.