Byť mladou a krásnou učiteľkou dnes nie je jednoduché. Prekážate plesnivému profesorskému zboru s komunistickými názormi, prekážate rade rodičov, pretože sa ich deti nemôžu sústrediť na učenie. Neprekážate len samotným študentom, ktorí si s vami častokrát predstavujú skutočne zaujímavé momenty. A predstavovali by ste si ich aj s Paris Monroe.Nádherná, mladá a predovšetkým mimoriadne talentovaná a inteligentná učiteľka zatiaľ problémy s dotieravými študentmi nerieši. Vyučuje totiž na základnej škole. Aj tu sa ale stretla s vlnou kritiky zo strany svojich kolegov a rodičov, ktorí si myslia, že chodí do školy nevhodne oblečená. Paris pritom nosí dlhé šaty pod kolená a precízne si zakrýva aj svoj dekolt. Nevhodne oblečená?!

Problém je skôr inde. Učiteľským ropuchám prekážajú skôr vnadné krivky, ktorými Monroe nepochybne disponuje. Avšak s krásou možno bojovať len veľmi ťažko. Myslí si to aj samotná učiteľka, mimochodom, zvolená aj za zamestnanca mesiaca, ktorá sa s takýmito názormi stotožniť nedokáže. „Nemyslím si, že by mal byť problém v mojich šatách. Tie mi nevhodné nepripadajú. Nevhodné sú len ženské krivky môjho tela. Svoju prácu ale robím zodpovedne a milujem ju. To, že nespĺňam predstavy o tradičnom učiteľovi, ešte neznamená, že som zlý človek.“

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.