Je to už neuveriteľných 17 rokov od času, kedy bratia (dnes už sestry) Wachovski priniesli na strieborné plátna snímku Matrix. Po boku Keanu Reevesa si hlavnú hrdinku zahrala charizmatická herečka Carrie Anne, ktorá oslávila už svoje 49 narodeniny. A ako krásna Trinity vyzerá dnes?Carrie Ann Moss odpálila kariéru skutočne raketovo. Hneď po dokončení štúdii odcestovala do Európy, kde okamžite získala filmovú rolu. Po svojich pätnástich minútach slávy sa vrátila do Ameriky, kde na ňu čakalo tvrdé vytriezvenie. Následne sa totiž niekoľko rokov živila ako servírka či barmanka, a tak sa rozhodla opäť odcestovať na starý kontinent.

schranka-09 V Európe sa na ňu aj po druhýkrát usmiala šťastena a Carrie získala kontrakt ako modelka. Po nejakom čase začali prichádzať filmové ponuky, a tak si diváci mohli modrookú čiernovlásku všimnúť v seriáli “Pobrežná hliadka” či filmoch Čokoláda, Červená planéta alebo Memento. Slávu, ktorú jej priniesla snímka Matrix, však už neprekonalo nič. Carrie v srdciach divákov ostane navždy zapísaná ako neohrozená Trinity.

Dnes Carrie žije usporiadaným životom ako manželka filmového režiséra Stevena Roya a matka dvoch detí. Od istého času sa prestala venovať filmovým večierkom, prepadla joge a voľný čas jej vypĺňa stráženie detí zo susedstva.

schranka-04

schranka-01

schranka-03Zdroj|Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!