“Tak dnes by to tiež šlo! – To sú slová nádhernej českej moderátorky televíznych novín pripísané ku tak trošku provokačnej fotke z pláže, na ktorej vystavila na obdiv svoj perfektný zadoček v plavkách.Petra Svoboda, niekoľkoročná ozdoba spravodajstva TV Nova, vie, ako zaujať a svojich predností si je očividne vedomá, za čo jej dávame palec hore – sebavedomé ženy máme radi!

Peťka si aktuálne užíva luxusnú dovolenku v Dubaji, ktorú jej môžeme v týchto studených dňoch iba závidieť. Aj keď musíme priznať, že pohľad na jej pozadie predsa len zahreje pri srdci, moderátorka totiž využila jedinečnú šancu predviesť svoju dokonalú postavičku. Tentokrát si ju tak môžeme vychutnať nielen od pása hore, ako sme tomu zvyknutí pri sledovaní správ. Peťa, robíš nám radosť!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Petra Svoboda

Petra Svoboda ukázala zadok v plavkách

Pokochať sa pohľadom na krásnu moderátorku v plavkách môžete  —TU——TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)