Súťažná hra Koleso šťastia sa minulého roku vrátila na slovenské televízne obrazovky. Neslávi však zďaleka také úspechy ako pôvodná verzia z deväťdesiatych rokov. V diskusiách sa diváci sťažujú aj na vraj preafektovanú moderátorku Betku Ferencovú, ktorá to v jednej z minulých častí opäť prestrelila a bola zosmiešnená samotným súťažiacim. No aspoň, že je pekná!

Alžbeta Ferencová je pohľadná asistentka moderátora vynovenej relácie Koleso šťastia. Súťažná show ale nepriniesla taký úspech, ako jej tvorcovia zrejme očakávali. Dôkazom sú aj neustále sťažnosti divákov na adresu mladej Betky, ktorá súťažiacim pomáha odkrývať tajničky. Dievčina ich rozčuľuje napríklad svojimi spontánnymi tancami počas nakrúcania.

https://www.youtube.com/watch?v=J2mwQH0aWkA

V jednom z minulých dielov sa brunetka strápnila vďaka svojej snahe nadviazať nenútený rozhovor s jedným zo súťažiacich. Ten sa jej zdôveril, že nemá veľa priateľov, na čo sa Betka ihneď ponúkla, že sa rada stane jeho kamarátkou. Chlap ju však bez váhania odmietol a svojou pohotovou odpoveďou krásku poriadne zaskočil! Takto sa Ferencová zatvárila bezprostredne po nečakanom odmietnutí:

alzbeta ferencovaalzbeta ferencovaPozrite sa, o akú kočku chalan prišiel!

ferencováferencová ferencváferencováferencováferencováferencováferencováferencováZdroj/Foto: Instagram, YouTube, Markiza