Lucia Mokráňová sa dostala do povedomia Slovákov najmä vďaka účasti v známej televíznej show Farma. Aj keď ju predčasne ukončila z dôvodu prasknutého členku, jej popularita dodnes stále narastá. Nie je tomu tak dávno, čo ste Luciu mohli sledovať na obrazovkách TV Markízy. Svojou krásou očarila nejedného muža a šikovnosťou zbúrala predsudky, ktoré sa na blondínky lepia. Povedzte, kto by nechcel mať po boku takúto šikovnú ženskú.

Lucia Mokraňová, Farma 7

Nebála sa tvrdej práce na Farme a nebude sa teda vyhýbať tvrdej drine ani vo fitku. To, že Lucia má srdce leva dokazujú výsledky, na ktorých v posilovni tvrdo maká. A tým najlepším výsledkom je jej sexy telo.

fitnesska Lucia Mokraňová, Lucia Mokraňová, Farma 7

Lucia Mokráňová, Farma 7

A ak ste si Luciu obľúbili a chýba vám jej učinkovanie v televízii, nebuďte sklamaný, TV Markíza ohlásila nový diel Farmy, v poradí už siedmy, ktorý bude ale špeciálny. Ocitnú sa v ňom totižto tváre predchádzajúcich sérií Fariem. A Lucia nebude v staronovej zostave chýbať. Ba dokonca, budete prekvapený. Po je boku sa totižto objaví aj Jana Hrmová! Taktiež sa na obrazovku vráti Reza Givili, Tomáš Mrva, Lenka Hrčková, Ján Juhaščik, Alžbeta Janíčková, Roman Olach, Šárka Rácová a desiatku uzavrie Ľubomír Filkor.

Hrmová a Mokráňová, Farma 7

Info: farma.markiza.sk | Foto: facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
RoKo
Keď dokážeš hrať akoby o nič nešlo, keď ide o všetko - potom budeš ťažko poraziteľný.