Modeling má nový idol! Je ňou 175 cm vysoká kráska Anna Ewers, ktorá sa objavila v mega sexy reklame na džíny.Anna Ewers pochádzajúca z Holandska sa vďaka svojim v modelingu netradičným kyprým krivkám stala lukratívnou postavou pre mnohé módne domy, ktoré sa ju snažia obsadzovať do svojich prehliadok a reklám. Dokonca sa už objavuje aj vo filmoch.

Jej posledným kšeftom je reklama pre denimové oblečenie od amerického dizajnéra Alexandra Wanga. No ako džíny, ktoré má aj tak spustené v polovici lýtok, vás určite viac zaujme jej takmer nahé telo a rozkrok, ktorý zakrýva len svojou dlaňou.

Hoci nám sa reklama mimoriadne pozdáva, je jasné, že konzervatívni obyvatelia tejto planéty ňou môžu ostať pohoršení. A čo na to sám pán Alexandra Wanga? „Nesnažím sa diktovať, čo by si o tom ľudia mali myslieť. Najzaujímavejšie predsa je, ako si to jednotlivci interpretujú a budú vnímať. Ale je mi jasné, že sa nájdu aj takí, ktorí nebudú súhlasiť,“ prezradil pre WWD.com.

anna 1 anna 2 anna

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)