Krásky z Hollywoodu, ktoré každým rokom získavajú popularitu po celom svete, neustále pribúdajú. No zo scény sa nevytrácajú ani staršie stálice, ktoré svojim sexepílom schovajú do vrecka aj omnoho mladšie kolegyne.Sú ženy, ktoré jednoducho nestarnú a aj po rokoch vyzerajú priam božsky. Svojím vzhľadom a krásou dokážu poštekliť predstavivosť aj omnoho mladších mužov. Hovorí sa im MILF. Poďme sa teda spolu pozrieť na najkrajšie MILF, ktoré sa pohybujú v kúzelnom svete Hollywoodu a ich vek prekročil hranicu 40-tky.

Sandra Bullock

Táto 51-ročná úspešná herečka je príkladom takmer dokonalej krásy, ktorú si možno udržať aj po päťdesiatke. Jej vzhľad ocenil i magazín People, keď ju v tomto roku  vymenoval za najkrajšiu ženu. Jej fotografie sú okúzľujúce a jej telo má stále čo ponúknuť.

NEW!!!
#SandraBullock

A post shared by Sandra Bullock. (@sandrabullock_official) on

 

#SandraBullock

A post shared by Sandra Bullock. (@sandrabullock_official) on

 

Jeniffer Lopez

Kráska, ktorá aj vo veku 46 rokov dokáže roztancovať dav. Okrem skvelých songov a filmov sa preslávila aj vďaka svojmu fenomenálnemu zadku. A hoci je považovaná za najplyvnejšieho hispánskeho umelca v USA, na mužov šťastie nemá. Rozpadli sa jej všetky tri manželstvá.

Had the best time last night!! Can't wait to give you #AlliHave !!! #JLoVegas

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Hello world #IHeart U

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Jennifer Aniston

Stále očaruuca a bezdetná. Kráska, ktorá určite nevyzerá na 46 rokov. Preslávila sa úlohou Rachel v nezabudnuteľnom seriáli Priatelia a tiež vzťahom s Bradom Pittom.  Vydatá bola za neho iba päť rokov, keď jej ušiel do náručia inej krásky Hollywoodu, Anjeliny Jolie.

 

Julia Roberts

Hviezda romantickej komédie Pretty Woman, v ktorej si zahrála ľahkú ženu, je aj po rokoch stále krásna a jej úsmev dostane každého. V roku 2011, kedy mala 44 rokov, bola v Men´s Healt označená za jednu z najžhavejších žien všetkých čias.

 

 

Monica Belluci

Kariéra tejto talianskej sexice začala už v jej trinástich rokoch, keď pózovala pre miestnych lokálnych umelcov v Taliansku. Neskôr sa presťahovala do Milána a stala sa uznávanou modelkou. Z talianskej filmovej produkcie zamierila do Hollywoodu, kde si zahrala vo viacerých “trhákoch”, akými sú napríklad Bondovky či Matrix. Momentálne hviezdi v zatiaľ poslednej Bondovke ako možno najstaršie, ale rozhodne veľmi sexy Bond girl.

 

#monikabelluci #sexywoman #sexyness #followme Fotka uverejnená používateľom GirlsGirlsGirls (@inspiregirls__),

 

Cameron Diaz

Rodená Američanka, ktorej úsmev je nezameniteľný. Jej hollywoodská sláva naštartovala filmom Maska, kde si zahrala po boku Jima Careyho. V roku 2013 bola vyhlásená za najlepšie platenú herečku v kategórii nad 40 rokov. Momentálne je vydatá za hudobníka Benjiho Maddena a vraj zvažuje aj dieťa.

Salma Hayek

Mexická kráska začínala v telenovele a neskôr zakotvila v širokých vodách Hollywoodu. Jej život nie je len o sláve a kráse, ale aj o záletnom manželovi, ktorý by mal mať dieťa s Lindou Evangelistou.

 

 

Demi Moore

Žena, ktorá plnila stránky bulvárných periodík svojim vzťahom s mladučkým Ashtonom Kutcherom. Tento vzťah len naznačuje, že zostala krásna a príťažlivá, aj keď mala 43 rokov, pretože tento mladý zajačik jej ležal pri nohách. Prebral sa až po ôsmich rokoch, no určite dokázal profitovať a ešte stále profituje zo všetkého, čo ho táto sexica naučila.

Demi Moore is flawless!! #demimoore @buuski @ruelarue

A post shared by Demi Moore💋 (@demi.moore) on

 

Happy Birthday to the amazing, beautiful and talented #demimoore ❤️ #demi #happybirthday

A post shared by Demi Moore💋 (@demi.moore) on

 

Catherine Zeta Jones

Nezabudnuteľná kráska, ktorej srdce si získal o 25 rokov starší herec Michael Douglas. Keď ju stretol, vraj jej povedal, že chce byť otcom jej detí. Jej manželstvo s Michaelom Douglasom bolo dlhú dobu ostro sledované a ona sa aj vďaka tomu stala terčom paródii a satiry.

Last night at @nbcsnl!! Such a great show!! #SNL40

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.