Keď v jeden horúci večer pridala exotická kráska Qianjin Yeye na sociálnu sieť status o tom, že je pripravená ponúknuť svoje rozpálené telo na posteľné radovánky „zadara“, zrejme ani vo sne netušila, do akého problému sa namočila. Na peklo, ktoré rozpútala v hoteli, brunetka zaručene pripravená nebola!

Pôvabná bloggerka rozvášnila svoje internetové obecenstvo krátkym prehlásením, vďaka ktorému rozpútala medzi mužmi doslova šialenstvo. „Kto ma chce nájsť… a užiť si zadarmo… 6316.“ Po zverejnení tohto oznamu sa odštartovalo nadržané pátranie po hotelovej izbe s uvedeným číslom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Chodby hotela DoubleTree Resort Hilton v meste Sanya začali doslova „praskať vo švíkoch“, keď sa naplnili rozvášneným davom. Kráska totiž okrem provokatívnej výzvy ukázala, na čo sa konkrétne môžu chlapi tešiť. Telíčko v čiernych bikinách prilákalo do hotelového komplexu vyše 3000 zvedavcov. Jeden z mužov si hľadanie „zakázanej komnaty“ v hoteli dokonca nafilmoval.

https://www.youtube.com/watch?v=30VrlXLyzxY

Qianjin Yeye zo svojho návrhu okamžite elegantne zdupkala, nakoľko vyhovieť náporu pred dverami by nezvládla ani skúsená péčková herečka. Jej čin však nezostal bez povšimnutia miestnej polície, ktorá ju v nasledujúcich dňoch zatkla a obvinila z prostitúcie.

Ako lákala exotická bloggerka chlapov na posteľné radovánky zadarmo, si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: medium.com | Foto/Video: YouTube