Keď v jeden horúci večer pridala exotická kráska Qianjin Yeye na sociálnu sieť status o tom, že je pripravená ponúknuť svoje rozpálené telo na posteľné radovánky „zadara“, zrejme ani vo sne netušila, do akého problému sa namočila. Na peklo, ktoré rozpútala v hoteli, brunetka zaručene pripravená nebola!

Pôvabná bloggerka rozvášnila svoje internetové obecenstvo krátkym prehlásením, vďaka ktorému rozpútala medzi mužmi doslova šialenstvo. „Kto ma chce nájsť… a užiť si zadarmo… 6316.“ Po zverejnení tohto oznamu sa odštartovalo nadržané pátranie po hotelovej izbe s uvedeným číslom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Chodby hotela DoubleTree Resort Hilton v meste Sanya začali doslova „praskať vo švíkoch“, keď sa naplnili rozvášneným davom. Kráska totiž okrem provokatívnej výzvy ukázala, na čo sa konkrétne môžu chlapi tešiť. Telíčko v čiernych bikinách prilákalo do hotelového komplexu vyše 3000 zvedavcov. Jeden z mužov si hľadanie „zakázanej komnaty“ v hoteli dokonca nafilmoval.

Qianjin Yeye zo svojho návrhu okamžite elegantne zdupkala, nakoľko vyhovieť náporu pred dverami by nezvládla ani skúsená péčková herečka. Jej čin však nezostal bez povšimnutia miestnej polície, ktorá ju v nasledujúcich dňoch zatkla a obvinila z prostitúcie.

Ako lákala exotická bloggerka chlapov na posteľné radovánky zadarmo, si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: medium.com | Foto/Video: YouTube