Speváčka Gabriela Gunčíková už dlhší čas pôsobí v Amerike, kde pravdepodobne pripravuje aj nový album. Do svojej rodnej krajiny sa tak dostane len občas, no z domácich pomerov je zrejme poriadne rozladená, o čom svedčí aj jej príspevok na sociálnej sieti, kde sa veľmi ostro vyhraňuje voči prílevu migrantov do Európy. 

“Je až neuveriteľné, aký je v Európe bordel. Česká republika je mojou rodnou zemou, mám v nej rodinu, rodičov, kamarátov, tak prečo všetci podporujú migrantov? Nechcem byť jedna z tých, o ktorých by ste si mysleli, že by som snáď nerada pomohla ľuďom, ale nevidíte, čo prijatie migrantov spôsobilo v ostatných krajinách EÚ,” pýta sa speváčka, ktorá nad celou situáciou len nechápavo krúti hlavou. “Je pekné, že chcete zmenu, ale takúto? Na úkor toho, aby som sa deň čo deň bála o svoju rodinu, mamu, otca, či sú v poriadku? Je mi z toho na nič,” dodáva rockerka, ktorá sa svojim fanúšikom zároveň ospravedlňuje za politikárčenie, no ako sama tvrdí, prišla na to až po tom, ako do toho chaosu zvaným Európska únia zavítala.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Niektorí komentujúci však speváčku upokojujú. Za všetkých hovorí komentár jedného z nich, ktorý z migrantov až taký strach nemá. “Neboj, my to tu máme vymakané. Sú tu tak malé platy a sociálne dávky, že k nám nikto nechce. Keď im povedali, koľko tu budú dostávať, utekali, až si kopali pätami do zadku,” zľahčil situáciu fanúšik. Veď ako sa hovorí, sranda musí byť, aj keby na chlieb nebolo.

Gabriela Gunčíková vyjadrila názor o migrantoch

Gabika je poriadna šťava

Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)