Čerstvá osemnástka Abby Price z mesta Coventry svoju alkoholovú kariéru ešte ani poriadne neodštartovala a už sa dočkala prvého poriadne veľkého trapasu. A aby toho nebolo málo, jej „milujúca“ rodina jej ho zväčšnila aj na narodeninovej torte. Abby z Veľkej Británie si bude svoje 18. narodeniny pamätať ešte poriadne dlho. Dostala na ne totiž netradičný darček – tortu, ktorej spodné dve poschodia sú síce krásne zdobené, avšak to najvrchnejšie ukrýva nečakaný odkaz. Abby si na ňom totiž našla cukrovinkovú postavičku samej seba kľačiacej pri záchode a s poklopom na hlave.

Nešlo ale o žiadnu náhodu. Námet totiž vychádzal z rovnakej fotografie, ktorú sa podarilo vytvoriť mame spomínanej Abby. Stalo sa tak po jednom z alkoholových záťahov, ktoré zjavne mladá Britka nezvládla celkom podľa svojich predstáv. Nuž, aj to sa stáva…

Foto: Twitter.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.