Titanic medzi telenovelami – aspoň tak nazval Rosalindu jeden náš kamarát. Áno, chlap! Dôkaz toho, že aj keď tieto romantické sračky chlapi nemusia, naivná kráska s ružou vo vlasoch pobláznila hlavu nejednému z nich.Ariadna Thalía Sodi Miranda, známa len ako Thalia vstúpila na zem slovenskú pred viac než desiatimi rokmi. Svojou nádhernou tvárou pritiahla k obrazovkám obe pohlavia i všetky vekové kategórie, a to nielen u nás, ale až v 180 krajinách sveta! Neskôr karty poriadne zamiešala aj v hudobných hitparádach, kde s hitmi Regresa a Mí či Arrasando okupovala prvé miesta. Dnes sa už v našich končinách o Thalii veľa nehovorí, no v rodnom Mexiku ju stále považujú za svoju národnú bohyňu. Možno aj preto, že počas svojej kariéry získala viac než 2000 cien ako herečka i speváka.

My sme sa vám ju rozhodli pripomenúť aspoň pár jej aktuálnymi fotografiami. Verili by ste, že kráľovná telenoviel má už 44 rokov? Vyzerá stále božsky!

thalia 11

thalia 2 thalia 3 thalia 4 thalia 5 thalia 6 thalia 7 thalia 8 thalia 9 thalia 10 thalia

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.