Markizácky exfarmár Reza Givili je po dlhodobom vzťahu so svojskou blondínkou Božkou opäť single. Vyzerá to tak, že exotický majster zvádzania si nadchádzajúce leto chystá užiť.  V krajine plnej nádherných žien predsa nebude „sušiť“. Pozrite sa, ako Iránec začína loviť naše Slovenky skrz sociálnu sieť!

Reza má po dlhoročnom vzťahu s účastníčkou reality show Farma Boženou Candrákovou zrejme dusno v gatiach. Svojho „kocúra“ sa chystá prevetrať hlavne počas letných mesiacov, pretože podľa jeho slov bol počas leta zvyčajne stále zadaný. Nábor na novú partnerku sa rozhodol rozpútať skrz sociálnu sieť.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Na svojom facebookovom profile sa Reza prihovoril potenciálnym slovenským milenkám ozaj netradične. ,,Pozor, pozor, oznámenie pre všetky slobodné ženy nad 18 rokov na území Slovenskej republiky. Odkedy som na Slovensku, každé leto som bohužiaľ zadaný. Ale teraz som slobodný. Cez leto si dávajte na mňa pozor! Neukazovať „sesky“ ani minisukne na kúpaliskách ani v obchodnom centre. Lebo okamžite ste moje! O to sa osobne postarám. P.S.: Ľúbim vás,“ odkazuje iránsky playboy slovenským devám.

reza givili

Reza ale v ďalšom príspevku nezabudol dodať, že o slobodné mamičky nestojí, lebo vraj nie je opatrovateľ z materskej škôlky. Je teda vidieť, že netradičným zoznamovacím inzerátom u našich žien zabodoval.

reza givili

Zdroj/Foto: Facebook