Všetky konce sveta sme prežili, pričom obavy z roku 2000 vystriedala v roku 2012 istá záhuba. Na to ale, že by sme mali byť mŕtvi, sme celkom čulí. Na svetlo sveta sa však rúti ďalšia katastrofa, ktorú by sme podľa konšpirátorov s určitosťou prežiť nemali. Ľudstvo má totiž vyhubiť zrážka našej planéty s tzv. Planétou X. Jej existencia sa síce predpokladá, no potvrdená oficiálne nie je.

Koľko času nám teda ostáva? Rozhodne menej, ako si myslíte. Začiatok konca príde už 21. augusta 2017, keď v Severnej Amerike nastane úplné zatmenie Slnka. Po ňom sa podľa biblických veršov údajne naša planéta zrazí so spomínanou Planétou X. Ako sme spomínali, jej existencia nie je potvrdená, no už dlhšiu dobu sa predpokladá, že práve ona spôsobuje rôzne vychýlenia planét z ich obežnyćh dráh.

Podľa spomínaných veršov úplné zatmenie Slnka začne apokalypsou, ktorá vyvrcholí zrážkou Zeme s fiktívnou planétou Nibiru (Planétou X). Biblia totiž tvrdí, že v súvislosit s magickým číslom 33 nastane tragédia. Zatmenie, nazývané podľa Biblie „Čierny mesiac“, údajne prebieha každých 33 mesiacov a božské meno Eloim sa v Biblli tiež vyskytuje presne 33-krát. A aby tých trojok nebolo málo, zatmenie sa začne v štáte Oregon, ktorý je 33. štátom USA a skončí v Charlstone, ktorý leží na 33. stupni severnej šírky. V tejto oblasti sa takéto zatmenie nevyskytlo už od roku 1918, čo je 99 rokov (33×3=99). Kapitola Knihy Zjavenia, opisujúcej veľké zjavenie v nebi, tvrdí, že presný dátum konca sveta má byť 23. september 2017.

Samozrejme, že drvivá väčšina ľudí už takúto informáciu neberie vážne, no stále nás fascinuje, čo všetko dokážu niektorí jedinci zanalyzovať.

Zdroj: ladbible.com | Foto: Twitter