Odborníci na apokalypsu a prírodné katastrofy sa zhodujú: koniec sveta sa blíži, príde už na budúci rok a neprežije nikto z vás! K Zemi sa má totiž priblížiť Planéta X, známa tiež ako Nibiru, ktorá údajne naruší magnetické pole našej planéty a spôsobí nezastaviteľnú skazu. Zachrániť sa má len absolútna politická elita, ktorá si už niekoľko rokov stavia nezničiteľné podzemné bunkre. 

Podľa slov odborníkov na apokalyptické javy sa politická elita vo Veľkej Británii a Spojených štátoch už niekoľko rokov stará o výstavbu gigantických podzemných krytov, ktoré majú v roku 2017 pred koncom sveta uchrániť tých najvplyvnejších z vplyvných. Tieto bunkre majú byť navyše spojené s vysokorýchlostnými vlakmi medzi Skalnatými vrchmi na západe USA.

Ľudstvo sa rozhodol vopred varovať aj šéf firky Vivos Robert Vicino, ktorá sa zameriava na výstavbu atómových krytov a spolupracuje tiež na záchrane svetovej elity. „Oni nechcú zachrániť ani mňa a ani vás. Plán na prežitie pripravili len pre seba,“ tvrdí Vicino. Vicino nezabudol dodať, že podľa jeho informácii buduje podobné kryty vláda USA už od roku 1983 a najväčší z nich sa nachádza pod mestom Denver (štát Colorado). Tento bunker by mal byť pritom schopný poňať viac ako 10-tisíc ľudí, predovšetkým z vládnej elity. Zaujímavosťou je, že podľa viacerých zdrojov má podzemný úkryt v Denveri spájať s Washingtonom vysokorýchlostný podzemný vlak, pomocou ktorého by sa politická elita stihla prepraviť na dané miesto včas.

Tomuto faktu by podľa slov Vicina mohli napovedať viaceré výpovede z rokov minulých. „Na stole máme množstvo výpovedí obyvateľov miest, pod ktorými mala vlaková trať prechádzať, o tom, že v 90. rokoch minulého storočia počuli rozoznateľné zvuky železnice. To všetko pritom aj napriek tomu, že žiadna z tratí sa v ich okolí nenachádzala. V tom čase ale ešte ľudia nemohli tušiť, čo vláda zamýšľa,“ konštatuje Vicino.

Nech je to už s výstavbou podzemných úkrytov určených pre politickú elitu akokoľvek, celé tvrdenie o konci sveta, ktorý má prísť už v roku 2017, sa každopádne javí ako, prinajlepšom, pritiahnuté za vlasy. Prežili sme totiž už niekoľko „koncov sveta“, prečo by sa pre nás mal stať osudným ten budúcoročný?

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Alphacoders.com, Inquisitr.com