Jedným z najúspešnejích a najsledovanejších programov na Slovensku je bez pochýb reality šou Farma. Ak aj vy patríte k fanúšikom tejto relácie, určite vás bude zaujímať prekvapenie, aké sa v histórii Farmy ešte nestalo. Markíza totiž už v polovici stopla natáčanie desiatej série.

Znie to až neuveriteľne, ale divácky obľúbená Farma má na svojom konte už desať sérií, pričom tá posledná je práve v plnom prúde na televíznych obrazovkách TV Markíza. Kým v predchádzajúcich sériách museli súťažiaci stráviť na statku až 4 mesiace, tentokrát sa ich pobyt skrátil len na polovicu. Markíza totiž celé natáčanie skrátila na dva mesiace a dôvodom má byť hlavne efektívne využitie času.

Kým predtým sa 5 epizód natáčalo 7 dní, v prípade desiatej série to trvá len 5 dní. Kvôli ukončeniu natáčania v polovici sa však diváci báť nemusia, pretože súčasná Farma bude napriek kratšej dobe natáčania vysielaná rovnako dlho ako predošlé série. PR manažérka Markízy Michaela Hircová pre portál Topky.sk vyhlásila: „Dĺžka trvania šou zostáva zachovaná, avšak zmenou spôsobu nakrúcania sa toto stalo časovo efektívnejším.“

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Farma2018