Hlavnou témou posledných hodín bol na Slovensku i v Česku boxerský súboj dvoch raperský velikánov Marpa a Rytmusa, ktorý sa konal v pražskej 02 Aréne v rámci XFN. Koľko si títo dvaja borci za ich spoločný fight zarobili? 

Ako iste mnohí viete, tento československý boxerský duel trval plných 6 kôl po tri minúty a Marpo napokon slovenského rapera Rytmusa zdolal v ringu na body. Po zápase si obaja navzájom prejavili rešpekt i uznanie, a so súbojom bola spokojná aj drvivá väčšina fanúšikov. Koľko však raperi za tento športový zážitok zarobili?

Portál Extra.cz pred chvíľou vyrukoval s informáciou, že podľa ich zdrojov malo ísť o milióny. Marpo si mal prilepšiť podľa tohto webu o tri milióny česých korún (cca 116 tisíc eur) a Rytmus mal dokonca zarobiť ešte viac. Podľa uvedeného zdroja mal líder skupiny Kontrafakt zinkasovať až 5 miliónov českých korún, čo je pri súčasnom kurze bezmála 194 tisíc eur. Uvidíme, či sa tieto správy o zárobkoch skutočne potvrdia. Každopádne, ako sa hovorí, „na kávu bude“. ?

Celý zápas Rytmus vs Marpo si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram