Správa, na ktorú sme všetci čakali sa konečne stala skutočnosťou. Klitschko bezprostredne po svojej porážke avizoval, že bude chcieť odvetný zápas a keďže mal túto podmienku zakotvenú už v kontrakte pri prvom zápase, bola to len otázka času.

Ďalší zápas storočia nás teda čaká začiatkom budúceho roka! Vladimír Klitschko a úradujúci majster sveta Tyson Fury v utorok podpísali oficiálny kontrakt na odvetný zápas o majstra sveta v ťažkej váhe v boxe! Udalosť by sa mala konať vo Wembley v Londýne a presný dátum bude známy v najbližších týždňoch. Na rozdiel od prvého zápasu sa však bude boxovať „iba“ o tituly WBA super, WBO a IBO. Organizácia IBF kvôli tomuto zápasu pás Furymu odobrala. O titul sa teda už 16. Januára pobijú Vycheslav Glazkov s Charlesom Martinom.

furry

Nuž na nový zápas sa veru tešíme a sami sme zvedaví či sa do toho tentokrát Klitschko poriadne oprie alebo opäť dostane na frak. Treba uznať, že prvý zápas pre neho nebol jednoduchý a vôbec… to čo s Klitschkom v prvom zápase spravil Fury sme nevideli už dávno. Respektíve, už dávno sme nevideli Vladimíra Klitschka takého domláteného!

Zdroj: klitschkovsfurylivestream.com, youtube