Nielen zahraničným hviezdam sa sem tam podarí zapísať sa do povedomia ľudí pikantnými zábermi či dokonca videom. Ani naše slovenské celebrity nezaostávajú a mnohokrát sú silnou konkurenciou najmä v pikantnostiach. My vám prinášame výber tých najlepších z nich!Šteklivé fotografie Andrey Verešovej

Andrea Verešová;Andrea Verešová (19.08.2014)

Svetlo sveta uzrela v roku 2004 i séria nahých záberov víťazky súťaže krásy Miss 1999. Kráska spomínané snímky nafotila ešte v čase, kedy nebola mediálne známa. Podľa Andreiných slov ju a v tom čase aj jej partnera Jaromíra Jágra pod hrozbou zverejnenia fotografií na internete finančne vydierali.

>>>ŠTEKLIVÉ FOTKY ANDREY VEREŠOVEJ TU<<<

Pikantné video Štefana Skrúcaného

UntitledV roku 2007 sa na verejnosť dostala nahrávka, na ktorej si chvíle v posteli spoločne užívajú herec Štefan Skrúcaný so svojou vtedajšou partnerkou Dominikou Lukáčovou. Párik si svoje intímne chvíľky nahral na mobilný telefón a to sa dvojici stalo osudným. Podľa dostupných informácií bolo video odcudzené potom, ako si dal jeden z dvojice opraviť pokazený mobil.

>>>PIKANTNÉ VIDEO ŠTEFANA A DOMINIKY TU<<<

 Slovenskí herci vo filme pre dospelých

o_fialova-z

Ani rok 2012 nezaostával a na povrch sa dostal vtedy viac než 18 rokov starý americký film Vášnivé známosti, v ktorom účinkovalo hneď niekoľko slovenských hviezd. V erotickom počine si rolu strihla napríklad Katarína Brychtová, Zuzana Fialová, Zdena Studenková, Jozef Vajda či Miroslav Noga. Nezaostávali ani známe osobnosti z Českej republiky ako Kateřina Brožová alebo Sabina Laurinová.

>>>FILM VÁŠNIVÉ ZNÁMOSTI TU<<<

Nahá Plačková na bielom gauči

PLACKOVA CASTING

Účastníčka reality show Hotel Paradise, ktorá sa pýši obrovským poprsím, si v roku 2013 zahrala v známom českom formáte pre dospelých, kde na bielom gauči predviedla naolejovanú autoerotiku. Dokonca neváhala prezradiť aj čo to z jej intímneho života.

>>>PÉČKOVÉ VIDEO PLAČKOVEJ Z BIELEHO GAUČA TU<<<

Foto: fabwags.com, idnes.cz, czechcasting.com, csfd.cz, pluska.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.