Možnosti skrášliť svoje telo „umelým“ spôsobom sa v posledných rokoch podstatne rozšírili, pričom môžeme povedať, že sú prakticky neobmedzené. Po plastickej chirurgii pritom často nesiahnu len ľudia po úraze, ktorým na tele ostane viditeľné zranenie, ale aj ženy túžiace po nekonečnej kráse a snažiace sa zabrániť viditeľnému starnutiu. Nie vždy ale môže zákrok za niekoľko tisíc eur dopadnúť podľa predstáv, čo napokon dokazujú aj nižšie priložené fotografie. Renée Zellweger

Kontroverzná herečka a producentka Renée Zellweger sa sama rozhodla na vlastnej koži ucítiť, aké to je zažiť skrášľovací proces. Aj preto sa v tajnosti vydala na plastiku tváre, ktorá však nedopadla podľa jej prvotných predstáv. Bolo to obrovské prekvapenie pre novinárov aj fanúšikov, keď sa Renée objavila na červenom koberci s novým „faceliftom“, ktorý bol podstatne starší ako originálna Zellwegerová. Ako ale producentka tvrdí, s odstupom času sa na svoju premenu pozerá inak a je rada, že je svojim vzhľadom výnimočná.

1

Neznáma príšera 1

Prípad Zellwegerovej ale nie je ojedinelý. Dôkazom je aj nasledujúca „príšera“, pri ktorej je len veľmi ťažké odhadnúť, o čo sa zmenou v tvári pokúšala. Žena pripomínajúca nejednu krvilačnú beštiu z hororových filmov sa pri rannom pohľade do zrkadla nepochybne pravidelne zľakne a premýšľa o správnosti svojej plastickej operácie.

2

Neznáma príšera 2

Nasledujúcu fotografiu odporúčame zhliadnuť len počas slnečného svetla a len ľuďom bez problémov so srdcom. Pri porušení odporúčaní riskujete okrem iného nočné mory na dlhší čas. A teraz vážne. Tento „strašiak“ sa v roku 2010 rozhodol ísť na plastickú chirurgiu, ako inak tváre, po ktorej si nešťastná žena uvedomila, že vyzerá ako strašidelná verzia Elizabeth Taylor. Od operácie uplynulo už 5 rokov. Ťažko povedať, ako vyzerá táto žena teraz a nevieme ako vy, ale my to ani vidieť nechceme.

3

Valeria Lukaynov

Meno Valeria Lukaynov vám zrejme nebude neznáme. Ruská slečna sa po celom svete preslávila svojou chorobnou závislosťou na Barbie bábikách, ktorým sa rozhodla zasvätiť celý svoj život. A to doslova. Len ťažko si totiž možno inak vysvetliť viacero operácií, po ktorých vyzerá Valeria ako vyrobená z vosku. Viac o Valerii a kolegýň jej podobných nájdete v článku Videli ste už živú Barbie či Kena? Takto vyzerá umelina naživo!.

4

Neznáma príšera 3

Myslíte si, že operácia nosa je jednoduchou záležitosťou? Mýlite sa. Dôkazom toho je aj ďalší nevydarený zákrok v našom výbere, ktorý poukazuje na to, že aj asymetrický nos môže byť pekný a púšťať sa do zbytočných rizík jeho skrášlenia je na riadnom zvážení. Jedno je však isté. Táto pani by si bez väčších problémov mohla vybudovať vo svojom dome zábavný park s témou Peter Pan.

5

Neznáma príšera 4

Túžite mať planéty na hrudi? Potom rozhodne vyhľadajte nasledujúcu pani a vypýtajte si kontakt na danú chirurgickú ambulanciu. Myslíme si totiž, že toto kdekoľvek vyprodukovať nedokážu.

Micky Rourke

Micky Rourke (nečítaj Rúrka, pozn. red.) bol v rokoch minulých jedným z najkrajších hollywoodských hercov. Micky bol zároveň údajne tak skvelým boxerom, že ak by pred športom neuprednostnil herectvo, dnes mohol byť svetovým šampiónom. Časy sa ale menia a aj na obľúbeného herca doľahla potreba zmeny na svojom tele, preto sa ani on nevyhol plastickej operácii. Ako dopadla už posúďte sami.

7

Neznáma príšera 5

Všetko má svoje limity. Dokonca aj „All can you eat“ reštaurácie majú limity. Limity zrejme nemá len nasledujúce monštrum, ktoré sa rozhodlo o zväčšenie pier. Na tom by, pochopiteľne, nebolo nič, ak by uvedená pani po zákroku nevyzerala, akoby ju dopichal roj sršňov. Najhoršie na tom celom je fakt, že tento stav sa za noc sám neupravil.

8

Scott Thompson

Americký herec, režisér, spisovateľ, spevák, producent a stand-up komik Scott Thompson, ktorý je známy tiež pod prezývkou Carrot Top, sa nebojí spraviť si srandu z čohokoľvek – ani sám zo seba. Je ale na zvážení, či to, čo lekári predviedli na operačnom stole, je ešte stále zábavné.

9

Cherilyn Sarkisian

Cherilyn Sarkisianová, v speváckej kariére známa tiež ako Cher, vo svojom živote viackrát neodolala vízii stať sa vďaka plastickej operácii krajšou. To ale ešte netušila, že po úspešnom absolvovaní takýchto zákrokov sa po uliciach Memphisu bude premávať ako korunovaná botoxová narkomanka.

10

Donatella Versace

Naozaj môže byť viceprezidentom módneho domu Versace takýto „strašiak“? Donatella Versace, známa módna návrhárka, je jednou z miliónov žien, ktorá sa rozhodla nevsadiť na prirodzenú krásu, ale na silu botoxu pod kožou. Hoci si to do dnešného dňa sama neuvedomila, toto jej výrazne poškodilo a na jej tvár sa nedá pozerať.

11

Jackie Stallone

Nie, toto nie je hlavný hrdina The Expendables 4. V skutočnosti ide u matku Sylvestra Stalloneho, Jackie. Napokon, chcete povedať, že tam nevidíte tú podobu? Jackie to so svojou plastickou operáciou, mierne povedané, prepískla.

12

Lil’ Kim

Naozaj môže byť niečo ešte viac umelé? Veď Lil’ Kim si už dala plasticky upraviť snáď každú časť svojho tela.  Sama si ale svoje „plastové“ telo neuvedomuje a nechce si pripustiť, že to s operáciami mierne prehnala. Podľa jej slov len ťažko nájdeme krajšiu ženu, ako je ona. Nuž, my v redakcii na to máme iný názor.

13

Neznáma príšera 6

Blížime sa k záveru nášho výberu, to ale neznamená, že vás čakajú horšie „kúsky“. Priznáme sa, že ak by sme o tomto prípade už v minulosti nečítali, len ťažko by sme vedeli určiť pohlavie nasledujúceho „monštra“. V skutočnosti ale ide o ženu, ktorá je už 25 rokov závislá na plastických operáciach a dodnes sa na nich s nadšením zúčastňuje. A výsledok je vskutku „excelentný“!

14

Neznáma príšera 7

Výber ukončíme mužsko – ženskou kombináciou. Presne tak nám totiž posledná premena článku pripadá, akoby šlo o spojenie dvoch pohlaví do jedného tela a výsledkom je takáto príšera. Nuž, „krajší“ koniec sme si snáď predstaviť ani nevedeli.

15

Zdroj: 4allfails.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.