Určite mi veľa z vás dá za pravdu, keď poviem, že po práci nie je nič lepšie ako si otvoriť vychladené pivko, sadnúť si na gauč a popri hučiacej hudbe pozerať futbal. Preto by mal mať každý muž svoju ,,man cave,‘‘ teda svoj brloh, kde sa vždy môže prísť odreagovať, oddýchnuť si, alebo zavolať kamarátov a nerušene zahrať partičku pokru. Skrátka veci, ktoré robia chlapa chlapom. Môžete ho mať v pracovni, v garáži, na povale, skrátka kdekoľvek, kde si dokážete vyčleniť kúsok priestoru, ktorý budete mať zariadený podľa seba a kde vás nikto nebude rušiť. Tu je niekoľko tipov, čo by vo vašom brlohu nemalo určite chýbať. 

1. Mini chladnička alebo bar

Kľúčovým bodom mužského brlohu je, že pri pozeraní TV nemusíš ísť po pivo do inej miestnosti, alebo dokonca po schodoch. A to pivo sa taktiež samé nevychladí.

2. Obrovský televízor

Je všeobecne známe, že 50 a viac palcový televízor by sa dal považovať za najväčší úspech ľudstva od vynájdenia otváraču na pivo. Tu na rozdiel od iných prípadov pre nás platí-  čím väčšie, tým lepšie.

3. Kreslá

Zopár pohodlných kresiel pre teba a zvyšok partie. Najlepšie veľké, kožené a polohovateľné.

4. Herná konzola

Občas treba nechať aj to dieťa v nás výjsť na povrch. (A ak dáš svojmu dieťaťu do ruky nezapojený ovládač, máš kľud na dosť dlhý čas)

5. Zvukový systém

Je jedno, akú hudbu počúvaš, hlavne nahlas.

6. Stolný futbal

Posledná vec, ktorá chýbala k tomu, aby sa z obyčajnej miestnosti stalo centrum zábavy, po ktorom sme všetci u odmala túžili. Stačí nejaký starší, kľudne z bazáru.

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.