Rozchody bývajú ťažké a každý sa s nimi vyrovnáva po svojom. Tento chalan “hádzal hrach na stenu” celé tri roky, no nakoniec sa dočkal odpovede.

Týpek s prozaickou Twitter prezývkou “Picasso” dosiahol snáď až nemožnú úroveň strápnenia sa po rozchode. Pokiaľ bežný chlap píše expriateľke sms-ky zásadne, keď je na mol, Picassovi to nerobilo problém ani za triezva, ba dokonca, aby na svoju každodennú povinnosť nezabudol, nastavil si na smartfóne alarm.

Na dennom poriadku prišlo chalaniskovi vždy o 7:45 ráno upozornenie, aby tej mrche z minulosti napísať, ako ju nenávidí. Napriek tomu, že počas celých troch rokov mu od nej neprišla ani jedna správa, on sa nevzdával. Nakoniec to ale babenka nezvládla a odpovedala: “Ok? Mohol by si mi to konečne prestať každý deň vypisovať? Sú to už pos*até tri roky!”

Chalan sa vytúženou odpoveďou svojej ex okamžite pochválil aj na sociálnej sieti. Chválospevov sa ale nedočkal. Ľudia sa čudovali, prečo si ho kočka už dávno nezablokovala. Samotný aktér nenávistných správ si odniesol prívlastky, ako detinské hovädo alebo šialenec.

Divný Rómeo ale na tom, že dokázal tri roky znepríjemňovať život bývalke, nevidí nič zvláštne a všetkým, ktorým sa to zdá tak trochu cez čiaru, odkazuje, že sa môžu strčiť!

Zdroj: viralthread.com | Foto: twitter, giphy, pixabay