Minimálne polovicu žien z československého šoubiznisu by sme mohli označiť za dámy, ktoré rady kopú zlato. Samozrejme, bez lopaty, len svojim šarmom. Zatiaľ posledná verejná zmienka o nadpriemerných zlatokopeckých schopnostiach padla na adresu herečky Kateřiny Brožovej.Kateřina Brožová, známa to česká herečka, ktorá by si svojim pôvabom dokázala podmaniť asi každého chlapa. No ak ste radový pracovník, modré oči, pekný úsmev a ružu si radšej nechajte pre dámy zo svojej sorty. Kateřina vraj podľa slov jej bývalého priateľa Petra Kovarčíka, mimochodom milionára, ktorý pred pár dňami zahynul, rúbe pekne vysoko. Aspoň po jeho boku by sa jej mali pri všetkom, čo aspoň trochu súviselo s luxusom, rozjasniť očičká ako tie najžiarivejšie hviezdy na čiernej oblohe. Bohatý producent sa o svojej ex ešte pred smrťou vyjadroval veru nie najkrajšie. Vo chvíľach, kedy boli najviac nanože vraj prezradil, že Kateřina bola jeho najdrahším eskortom života. V preklade to znamená, že počas dvoch rokov, čo boli v partnerskom zväzku, si od neho brala peniaze za sex ako taká lacná defka.

Prečítajte si tiež: Diana Mórová sa priznala v priamom prenose: Je zlatokopka!

To, že 47-ročná blondína baží po mačoch s tučným bankovým kontom, alebo aj viacerými, podčiarkuje aj jej ďalší bývalý vzťah s jedným z najchudobnejších mužov Slovenska, ktorého najväčším koníčkom je oplodňovanie žien, Borisom Kolárom. Ale koniec-koncov musíme uznať, že Kateřina na tom nie je až tak zle a rysuje sa u nej aspoň ako-taká dôstojnosť na rozdiel od xy žien, ktoré sa nechali podnikateľom nabúchať.

Zdroj foto: Brozova.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)