Najvýraznejšou postavou reality show Farma X bola jednoznačne Karin Dvořáková. Tá po skončení súťaže nabrala obrovskú fanúšikovskú základňu a nikto z ostatných farmárov s výnimkou celebrít jej v tom nemôže konkurovať. S úspechom však prichádzajú aj neprajníci, no tým Karin posiela jasný odkaz! 

Hovorí sa, že koľko ľudí ťa miluje, tak toľko ťa aj nenávidí. Podobnú situáciu teraz na vlastnej koži zažíva aj sympatická Karin. Jej úprimný a priamy prejav nebol mnohým ľuďom po chuti už počas vysielania Farmy, no po nej sa internetoví „hejteri“ činia ešte viac. Karin totiž prešla v posledných týždňoch naozaj výraznými zmenami na svojom vzhľade, ktoré sú samozrejme len a len jej osobným rozhodnutím.

S popularitou však prišli aj negatívne názory a ohlasy „odborníkov“ na všetko. Mladú rodáčku z Banskej Bystrice najprv odsudzovali za chirurgické zväčšenie pŕs a teraz si to pre zmenu odnáša jej tmavý odtieň vlasov, na ktorý prešla z blond farby. Karin sa na to všetko už rozhodla zareagovať a na svojom instagramovom príbehu zanechala neprajníkom dôrazný odkaz. Len čas ukáže, či toto rozhodnutie otvorí spomínaným ľuďom oči, alebo či len svoju pozornosť presmerujú na niekoho iného.

Karin Dvořáková odkaz

Foto: Instagram/KarinDvořáková