Sergio Ramos je dlhoročnou stálicou španielskej reprezentácie, ale najmä obrany Realu Madrid, v ktorom pôsobí už do roku 2005 a je dokonca jeho kapitánom. Pred pár hodinami spôsobil tento hráč na internete veľkú senzáciu. Za všetko môže jeho “nové” auto!U takýchto slávnych futbalistov sme zvyknutí, že jazdia prevažne na najdrahších a najluxusnejších športových autách sveta, prípadne na honosných SUV modeloch. Sergio Ramos ale nedávno ukázal, že jeho vkus na autá je úplne iný. Na Instagrame zverejnil video svojho príchodu na tréning Realu Madrid, na ktorý dorazil v staručkom Fiate 600.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

K spomínanému videu kapitán Realu Madrid napísal „Klasické autá nikdy nezomrú. Predčasný narodeninový darček, ďakujem braček!” Sergio Ramos oslávi narodeniny 30. marca, kedy bude mať 32 rokov. Na veteránovi, ktorý ma podľa portálu The Sun cenu minimálne 8 500 libier (necelých 9 600 eur), je aj značka SR4. Tá odkazuje na dres s číslom 4, ktorý nosí Ramos v Reale Madrid.

Segio Ramos a jeho nové auto Fiat 600

Segio Ramos Fiat 600 video

View this post on Instagram

👌🚗🕶

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Foto: Twitter, YouTube | Video: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D