Kanya Sesser má 23 rokov a patrí medzi modelky, ktoré by ste iste neprehliadli. Nie kvôli bujnému poprsiu ani dlhým štíhlym nohám. Je výnimočná tým, že sa narodila bez nôh, no aj napriek tomuto hendikepu sa nikdy nevzdáva a ničí predsudky, že ženy s postihnutím nemôžu byť pre mužov príťažlivé.Jej príbeh začal dosť smutne, keď ju ako jednotýždňové dieťa našli opustenú na schodoch budhistického chrámu v Thajsku. Do svojich piatich rokov žila v sirotinci, kým si ju neadoptovali noví rodičia. A tak sa odštartovala nová etapa jej života v meste Portland v Oregone.

 “Nepotrebujem nohy k tomu, aby som sa cítila sexy!”

Keď mala Kanya 15 rokoch, zrazu rozbehla kariéru modelky a začala sa aktívne venovať športu. Fotila pre značky Nike, Billabong, Volcom či Rip Curl Girl. Na fotografiách ju môžeme vidieť vo všelijakých pózach, pretože sa za svoje telo vôbec nehanbí. Sama hovorí, že chce ľuďom ukázať inú krásu ako tú, na ktorú sú zvyknutí.

Táto thajská kráska dnes žije v Los Angeles a podľa Huffington Post UK zarába 1000 dolárov denne. Momentálne sa pripravuje na paraolympiádu 2018 v Južnej Kórei.

😉👊👅

A post shared by Kanya Sesser (@kanyasesser) on

 

Young & Reckless \m/ Photo cred: @sethshap @dieselfilms @yngandreckless @drama @richhomiechief

A post shared by Kanya Sesser (@kanyasesser) on

j1 j8 j7 j5 j9 j3 j13j12
j2

Zdroj: dailymail, instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)