Kali je obľúbený slovenský raper, ktorý je preslávený aj svojimi tetovaniami. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že na jeho tele už nie je miesto pre novú kérku, ale opak je pravdou. Tou najnovšou však rozpútal hádky na sociálnej sieti!

Možno niektorí Kaliho skalní fanúšikovia vedia, že jeho obľúbeným futbalovým klubom je taliansky Juventus Turín. Práve logo Juventusu si nechal raper zvečniť na svojom tele a o túto novinku v zbierke tetovaní sa podelil aj na Instagrame. Už na prvý pohľad je jasné, že táto kérka ešte nie je dokončená, avšak to nebol dôvod k spomínaným hádkam pod fotkou.

Juventus má ešte v závere futbalovej sezóny nabitý program. Včera (9. mája 2017) si poradil s Monacom a bude ho čakať finále Ligy majstrov. Okrem toho na hráčov “Starej dámy”, ako sa Juventusu prezýva, čaká aj finále talianskeho pohára. To sa bude hrať 2. júna 2017 a zmeria si v ňom sily s Laziom Rím. Medzitým bude Juve bojovať o body aj v lige, kde ho čaká dôležitý zápas s AS Rím. A práve fanúšikovia spomínaných klubov sa v komentároch začali vášnivo dohadovať a podpichovať. Kali to však zabil komentárom: “Ja sa nezapájam do debaty druholigistov!” :P

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk >>> TU

Foto: Instagram