Kali nezaháľa a potom, čo minulý mesiac uzrel svetlo sveta jeho najnovší album Zlý príklad, pokračuje ďalej. Raper je momentálne na turné, ale napriek tomu stihol nahrať a vypustiť von svoj najnovší videoklip k tracku Ideál.Videoklip Ideál je poslednou bodkou za albumom Zlý príklad, pretože Kali už svoj ďalší videoklip plánuje natočiť na singel z nového pripravovaného albumu, na ktorom momentálne pracuje. Videoklip ku skladbe Ideál je jediným klipom z albumu Zlý príklad, ktorý sa natáčal v interiéri. „Tento klip sme zvolili na záver, pretože sme chceli uverejniť pozitívnejšiu vec po Zlom Príklade, Veľa Slov, Povedz mi, Len Ja či Dosnívané, toto všetko boli ťažšie témy. Na to, koľko málo materiálu mal náš kameraman Duško Krajčovič k dispozícii, urobil podľa môjho názoru zaujímavý klip,“vyjadril sa na adresu novinky samotný raper. V novom singli sa o hudbu postaral český producent El Murdo a vo videoklipe sa objavuje aj spevácke duo Ricco & Claudia.

Okrem nahrávania videoklipu Kali stíha aj koncertovať, a to na svojom najnovšom Zlý Príklad Tour, ktoré sa začalo 15. apríla v Humennom. Predskokanom Kaliho ja na tomto turné Dawe White a koncerty moderuje Majster N. Najbližší Kaliho koncert v rámci Zlý Príklad Tour bude 22. apríla v Trenčíne, kde sa s Kalim objavia tanečníčky pod taktovkou známej Lady Mel a v trenčianskom Piano Clube si zaspieva aj kapela Peter Bič Project.

Program Kaliho Zlý Príklad Tour

Kali Zlý Príklad Tour 2016

Kaliho najnovší videoklip Ideál

Zdroj: Dušan Krajčovič/Kali Records | Foto: Dušan Krajčovič/Kali Records, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D