Stálice slovenskej hip-hopovej scény Kali a Separ spojili sily na ďalšom tracku. Nesie názov “Nová hra” a pred pár hodinami bol k nemu vydaný aj klip. Toto video je však naozaj brutálne. Dokazuje to aj fakt, že už po pár hodinách je číslo 1 v kategórii Trendy na slovenskom YouTube!1.marca 2017 uzrel svetlo sveta album Dezert od známeho slovenského rapera Kaliho. Podľa jeho viacerých vyjadrení by to mal byť jeho posledný hudobný počin. Po Dezerte plánuje ešte vydať výberovku svojich najväčších hitov a skončiť s aktívnou kariérou. Video, v ktorom Kali otvorene hovorí o konci svojej kariéry, si môžete pozrieť >>> TU. Ako prvý singel z tohto albumu bola predstavená skladba “Jazda”. Po nej nasledoval track “Púšťam ťa”, ktorý Kali venoval svojej nebohej mamine. Krátko na to si fanúšikovia obľúbili porozchodovú pecku “Nejsi jediná”. Ako bonus sa na tomto albume nachádza aj singel “Pravda je len jedna”, ktorý je titulnou skladbou slovenského filmu Únos.

Už pred pár týždňami, keď bol album Dezert už v obehu, sa objavila fotka Kaliho v truhle. Mnoho fanúšikov riešilo, čo to má znamenať. Obľúbený raper už vtedy avízoval, že v truhle si zapózoval len v rámci natáčania svojho nového klipu. Ten bol vypustený do éteru pred pár hodinami a bol natočený k piesni “Nová hra”. Na skladbe hosťuje ďalšie veľké meno slovenskej rapovej scény – Separ.

Stačilo len pár hodín a táto novinka sa umiestnila na prvom mieste v kategórii Trendy na slovenskom YouTube. Najnovší videoklip od dvojice Kali & Separ s názvom “Nová hra”, si môžete pozrieť na YouTube >>> TU.

Foto: Instagram