Dámy a páni, tak kde už toto sme?! Na podpisovú akciu novej knihy Youtubera Goga (áno, dobre čítate, 19-ročný Youtuber vydal životopisnú knižku), prišlo v Košiciach do nemenovaného kníhkupectva toľko detí, že sa do kníhkupectva nezmestili, natlačili sa na seba a omdlievali. Vznikli strkanice, bitky, deti omdlievali a kníhkupcetvu zostali obrovské škody na majetku.Ako píše denník Kozrár na svojom webe, dostali do reakcie sťažnosť čitateľa, ktorý v obchodnom centre Optima Košice, kde sa včera konala táto vydarená podpisová akcia, nechal stáť svoju 11-ročnú dcéru v tristo, áno čítate dobre, 300 metrovom rade, aby si po asi dvoch hodinách vypočul v telefóne krik a plač svojho dieťaťa, citujeme:

“Oci, ja chcem ísť preč. Oci, prosím, chcem ísť domov…”

797

Situáciu evidentne nezvládla ani SBS či privolaní policajti. Na miesto muselo doraziť aj niekoľko záchranárskych jednotiek. Ďalej citujeme rodiča: “Vznikla panika, deti začali revať a kričať. Ľudia si rozdávali vodu, deti bledé ako omdleté vyťahovali rodičia z davu, no jednoducho totálna panika. Volal som znova dcére, ale len niekto zrušil telefón. Tušil som, kde približne bola, tak som sa začal stavať na špičky a kričať, aby keď nie ona, aspoň jej spolužiačky, čo sú s ňou, ma počuli. Odpoveď žiadna. Znovu som volal, ale nič. Zrazu niekto z dospelých videl, že je potrebné utvoriť nasilu koridor a vyviesť odpadávajúce deti, a začal to roztláčať, aby deti mohli ujsť.”

798 799

A čo na to samotný Daniel Štrauch a.k.a. Gogo? Ten si o tom natočil na hoteli ranný vlogísek, tak snáď bude nejaká tá pozeranosť. To asi veru bude…

Foto: reprofoto youtube video