V drvivej väčšine krajín je bežnou praxou, že veľká časť populácie sa sťahuje do najväčších miest za prácou. Na Slovensku je takouto lokalitou Bratislava, ale naše hlavné mesto neustále rozdeľuje vojna medzi Bratislavčanmi a CP-čkármi. Jedno nedávne video spôsobilo doslova ošial!

Bratislava je okrem mnohých iných vecí preslávená svojimi zápchami a častokrát kolabujúcou dopravou. Pred sviatkami sme mohli počuť hlásenia o zápchach v našom hlavnom meste z každého dopravného servisu. 22. decembra sa však Bratislava zmenila doslova na mesto duchov. Muž menom Juraj zazdieľal na sociálnej sieti Facebook video, na ktorom vidieť prázdne ulice inokedy preplneného mesta. Juraj k záberom napísal jasný odkaz: „Mám pre vás dve správy. Tá dobrá je, že už zmizli… Tá horšia je, že sa jedná o recidívu – oni sa vrátia.“

Komu boli tieto slová adresované, je úplne jasné azda každému Slovákovi. A práve toto krátke video spôsobilo na slovenskom Facebooku doslova ošiaľ a rozdelilo ľudí na dva tábory. Jedna strana sa stotožňuje s Jurajovým názorom, druhá sa poriadne bráni. Na koho strane ste vy?

https://www.facebook.com/juraj.kralik.31/videos/10156605940195310/?t=0

Foto|Video: Facebook/Juraj Králik, Pngmart.com