Vyzerá to tak, že kultová relácia Top Gear melie z posledného. Po odchode Jeremyho Clarksona sledovanosť aj napriek všemožnej snahe tvorcov neustále upadá. Tentokrát sa rozhodli do boja povolať dávno zabudnutého herca Matta LeBlanca, ktorý pred rokmi stvárnil úlohu Joeyho v legendárnom seriáli Priatelia.“Dámy a páni, privítajte na scéne nového moderátora relácie Top Gear, Matta LeBlanca.” Takýto nápis žiari na hlavnej stránke kultovej automobilovej relácie. Správa mala za 30 minút viac ako 4 tisíc zdielaní, avšak reakcie fanúšikov neznejú veľmi povzbudivo. Na stránkach sa objavili nápisy ako “RIP TOP GEAR” a ešte oveľa horšie.

Fanúšikovia upozorňujú, že ani súčasná náhrada za Clarksona v podobe brilatého Chrisa Evansa nebola najšťastnejšou voľbou. Ten sa pri svojej prvej rýchlej jazde dokonca povracal.

Samotný Joey sa už natáčania nemôže dočkať a BBC je za túto príležitosť veľmi vďačný. “Ako úplný blázon do rýchlych áut a skalný fanúšik Top Gearu, je mi obrovskou cťou stať sa súčasťou tejto ikonickej relácie. Mám z toho husiu kožu,” priznal sa Matt.

Zatiaľ môžeme len hádať, ako to s Top Gearom nakoniec dopadne. Každopádne sa väčšina fanúšikov zhoduje, že Top Gear má časy najväčšej slávy dávno za sebou…

Zdroj/Foto: youtue, nbcnews.com