Ako je známe, Amazon chystá nový televízny program, ktorého hlavnou postavou má byť, resp. bude Jeremy Clarkson známy z Top Gear, kde po nezhodách s producentom skončil. Nová show bude mať názov The Grant tour a jej tvorcovia si na ňom dávajú naozaj záležať…Celý projekt bude stáť celkovo viac ako 160 miliónov libier, teda asi 180 miliónov eur. Len úvodná titulná scéna stála dva a pol milióna libier. Natáčala sa na rozdielnych miestach a okrem trojice Clarkson, Hammond a May sa v ňom objavuje nielen množstvo ďalších účastníkov, ale aj šesť stíhačiek a stovka áut. Spomínané trio sa v titulnej scéne objavuje v hybridných hyperautách – Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder, ktoré budú neskôr aj porovnávať.

Zdá sa, že tento program bude mať veľa spoločného s Top Gear, budú sa porovnávať autá, nielen luxusné. A nebudú chýbať ani výbuchy a svojský humor. Program má mať celkovo 36 častí rozdelených do troch epizód.

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba