Navonok drsný a nekompromisný, no vo vnútri citlivý, empatický a milujúci otec dvoch detí. Aj taký je Michal „Ego“ Straka. Piešťanský raper sa stal nedávno súčasťou života chorého Jurka, ktorý mal celý život problémy so srdcom.

Jojkárske Siedme nebo ponúklo v poslednej časti príbeh 21-ročného Jurka, ktorý keď mal 16 rokov, dostal nové srdce. Po piatich rokoch však lekári prišli na to, že nepracuje správne, kvôli čomu musel ísť mladý chlapec opäť na čakačku. Jurkov príbeh chytil za srdce aj rapera Ega, ktorý sa mu rozhodol splniť jeho veľký sen. V priestoroch nemocnice teda zorganizoval súkromný koncert, ktorý si mladý bojovník so svojimi kamarátmi doslova užil. Následne prišla správa, že pre Jurka majú nového darcu srdca. Vyzeralo to tak, že všetko zlé sa obráti na dobré.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zrazu sa ale situácia zmenila a Jurko sa vytúženej operácie nedočkal. Svoj boj o život prehral. V štúdiu relácie Siedme nebo sedel aj Ego, ktorý len ťažko hľadal slová na otázky Vila Rozborila. Bolo na ňom badať, že smrť mladého chlapca sa ho dotkla. Rozhodol sa teda, že finančným darom 2000 EUR pomôže Jurkovej matke Janke, ktorá už v živote stratila dvoch synov a manžela. Všetko chcel vraj Ego riešiť v súkromí, no moderátor Rozboril jeho nezištnú pomoc televíznym divákom vyzradil. Klobúk dole!

Foto: Facebook, TV JOJ