Antje Utgaard je nórska modelka, ktorá získala celosvetový úspech vďaka svojej dokonalej postave a veľkým prsiam. Sympatická kráska zatiaľ len dráždila šteklivými fotkami na Instagrame, ale pred pár dňami (konečne) trošku pritvrdila a nechala sa zvečniť nahá! Antje Utgaard pochádza z Nórska, vyrastala v Amerike a v priebehu niekoľkých mesiacov sa z nej stala celosvetovo uznávaná modelka. Dnes má za sebou fotenia pre tie najznámejšie svetové magazíny a na Instagrame ju sleduje viac ako jeden milión ľudí, čo je dôvod, prečo ju môžeme označiť za jednu z najkrajších žien sveta.

Antje zatiaľ vždy fotila len v spodnej bielizni, prípadne v rôznych dráždivých outfitoch. Najnovšie ale pritvrdila a nechala sa zvečniť úplne nahá. Trošku nás mrzí, že ešte stále si niektoré často tela zakrýva napríklad novinami, ale vidíme, že je to krok správnym smerom. Už si len počkať, kedy príťažlivá blondínka odhodí svoje zábrany úplne! :P

Prvú úplne nahú fotečku Antje Utgaard si môžete pozrieť >>> TU. Veríme, že už čoskoro nám ukáže aj svoje obrovské prirodzené prednosti v plnej kráse. Veľa k tomu nechýbalo napríklad ani >>> TU.

Foto: Instagram