Exfarmárka a modelka Lucia Mokráňová patrí medzi najkrajšie ženy našej krajiny. Pred pár dňami však svoje okolie prekvapila výraznou zmenou svojho imiďžu, za všetko vraj môže jej priateľ Peter. Lucia Mokráňová sa do povedomia širokej verejnosti dostala najmä svojím účinkovaním v dvoch sériach markizáckej Farmy, kde si svojou šikovnosťou a taktiež výzorom získala priazeň tisícich ľudí. Lucia ale nie je len bývalá účastníčka reality šou, je tiež fitnestrénerkou a modelkou, čoho dôkazom je aj jej Instagram plný vzrušujúcich fotiek, ktorý sleduje už takmer 70-tisíc ľudí. Avšak teraz príťažlivá Slovenka výrazne zmenila imidž!

Lucia Mokráňová bruneta

Z krásnej blondíny sa pred pár dňami stala ešte krajšia bruneta. Lucia sa k tejto výraznej zmene podľa vlastných slov odhodlala najmä kvôli svojmu priateľovi Petrovi. K jednej z instagramových fotiek s novým lookom dokonca napísala, že keby sa neprefarbila, Peter by ju vraj nechcel. Nuž, pri pohľade na Luciu sa nám tomuto tvrdeniu nechce veriť, ale každopádne to exfarmárke pristane aj ako blondíne, a aj ako brunete. :)

Lucia Mokráňová bruneta Lucia Mokráňová brunetaLucia Mokráňová bruneta

Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D