Rodák z Dubnice Tomáš Tatar patrí medzi našich najlepších hráčov v zámorskej NHL. V súčasnosti oblieka dres Vegas Golden Knights, ale predtým pôsobil dlhých 8 rokov v organizácii Detroitu Red Wings. A práve proti Detroitu ho čaká zrejme najšpecifickejší zápas doterajšej kariéry!Tomáš Tatar bol od detstva fanúšikom klubu Detroit Red Wings a ten ho v roku 2009 draftoval v druhom kole do NHL. Organizácii “Červených krídel” bol verný až do ferbuára 2018, keď ho v posledných minútach prestupového obdobia vedenie vymenilo do Vegas Golden Knights. Za Detroit odohral 27-ročný Slovák 407 stretnutí s bilanciou 222 kanadských bodov. Za Vegas nastúpil zatiaľ štyrikrát a pripísal si jeden presný zásah.

Piaty duel v novom drese však bude pre neho veľmi špecifický, pretože Tomáš Tatar sa prvýkrát od výmeny postaví proti Detroitu, a to rovno na domácom ľade Red Wings. Úvod stretnutia je naplánovaný na 1:30 SEČ v noci na piatok 9. marca 2018. Predpokladáme, že žiadny slovenský fanúšik si tento veľkolepý zápas dubnického hokejistu nenechá ujsť!

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Nhl.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D