Jeden z najbohatších mužov sveta Warren Buffett raňajkuje už viac ako polstoročie rovnaké menu v reštaurácii, ktorú dobre poznáte aj vy. Každé ráno sa tu zastaví vlastným autom a objedná si ho na tom istom mieste. Cena? Budete šokovaný!

Fakt, že najúspešnejší investor na svete a vzor obrovského množstva podnikateľov na celej planéte Warren Buffett si dáva každé ráno menu z fast foodovej reštaurácie McDonalds, že sa v nej dokonca zastaví osobne, vlastným autom, ktoré sám šoféruje, vám možno spraví dobrú náladu.

Najmä ak zistíte, že tento americký burzový magnát platí za raňajky prakticky možno menej ako vy, a to konkrétne 3,17 dolára. Jeho raňajky pozostávajú z McMuffinu, v ktorom je plátok syra, dva pláty mäsa a volské oko. Všetko potom zaleje studenou Coca Colou. Tím, ktorý o ňom nakrúcal dokument Becoming Warren Buffett z dielne HBO zistil, že platí vždy presne a mince má vopred pripravené. Je to Warrenov ranný rituál, ktorý dodržiava už neuveriteľných 54 rokov. Avšak ak nemá dobrú náladu alebo má pocit, že mu obchody nejdú podľa predstáv, objedná si lacnejšie menu iba za 2,61 dolára.

86-ročný miliardár a investičný guru je známy tým, že žije už 51 rokov nenápadným a nenákladným životom v 5-izbovom byte v meste Omaha, ktorý kúpil za 31.500 dolárov, a jazdí zásadne na pomerne obyčajných amerických autách, najčastejšie značky Ford, alebo na svojom obľúbenom 2014 Cadillac XTS.

Zdroj: Trend.sk | Foto: businessinsider.com, now-here-this.timeout.com, buffettcode.com