O tom, kto je Félix Kjellberg, vám zrejme nemusíme veľmi hovoriť, ale kto je taký Daniel Štrauch? Či je to práve naopak ?Zrejme ak patríte medzi priemerných sledovateľov sociálnych sietí na Slovensku, tak ani jedno meno vám nebude nič hovoriť. Obaja chalani majú pár veci spoločných. Obaja točia videá na „jútub“, jeden je najpopulárnejší na svete, zatiaľ čo druhý je najpopulárnejší na Slovensku, obaja o sebe napísali knihu a na záver obaja zdieľajú svoj príbytok so svojimi polovičkami, ktoré tiež natáčajú videá na YOUTUBE. Náhoda? Nemyslím si (iluminato to zariadilo).

Young friends funny guys active people have fun together sitting on sofa send message chatting using app gaming with their smartphones at home concept social mediaPrečítajte si tiež:
GOGO za milión odberov zverejnil rapový bonus. Do trápneho klipu zatiahol aj Sajfu!

 

Kto to vlastne ten GOGO je? Na jeho „jútub“ kanáli má o sebe napísané, že sa volá Daniel a že natáča vtipné videá a komentuje video hry. Ďalej sa môže pýšiť vyše 340 000 lajkami na svojej fanpage a vyše miliónom odberov. Na to, že má chalan len 19 rokov, je to celkom slušné. Ale je naozaj všetko tak, ako vyzerá? No jasné, že nie.

Jeho videá väčšinou sledujú ľudia, ktorí nedisponujú ani občianskym a majú minimálne základy angličtiny, takže tým sa mu všetko uľahčilo. Veď čo je jednoduchšie, než pozrieť si video v angličtine od nejakého Švéda a potom ho preložiť do slovenčiny? Do pi*e, veď by to zvládla aj cvičená opica a on sa ide tváriť ako majster sveta, že dokázal niečo, čo pred ním nikto. No jasné, že už sa to nikomu nepodarí, lebo si založil kariéru na vykrádaní obsahu, tým si naryžoval prvé odbery, potom v tom pokračoval a skončilo to tak, že sa presťahoval do vlastného bytu (upozorňujem, že ide o krásny luxusný trojizbák a nie žiadna garzonka) a posledný čin, ktorý spáchal bol ten, že napísal knihu. Na tom by nebolo nič zlého, kebyže tá kniha nie je o ňom. Akože dobo*a. to už kde sme, keď takýto debilko napíše o sebe knihu? To už rovno ja môžem o sebe napísať knihu a bude sa volať „Ako môj život prestal mať zmysel“ a budem tam písať o tom, ako som videl jeho video, v ktorom si depiluje chlpy na nohách, čiže bol by to úplný obsahový odpad, teda dal by sa prirovnať k jeho videám.

A aby to nebolo málo, naša prvá dáma slovenského internetu (Dankova Lucka) má tiež svoj kanál, na ktorom, neuveríte, má obsah veľmi podobný tomu, čo má na internete pewdiepie-ova priateľka Marzia (ktorá je, mimochodom, talianska modelka ;) )

Prikladáme video :

A kto nevie anglicky, tu je preklad:

Rozum mi zastáva nad tým, ako dokáže takýto kontextový vykrádač uspieť. Ale teraz bonbónik, ako náhle by som natočil video o tom, ako seriem na hajzli, tak hneď by sa do mňa obula celá Gogova crew (rozumej kindermafiáni), že kopírujem. To ho*no by malo väčšiu hodnotu než všetky videá Princa Slovenského internetu.

Na záver musím povedať len toľko, že v dnešnej dobe je už asi možné všetko a asi tiež začnem kradnúť, aby som bol populárny, aby som mal luxusný trojizbák, aby som mal sponzorov a hlavne, aby som robil to, čo ma baví.

PS: Ak sa vám príspevok páčil, nezabudnite dať lajk, odber a zdieľať tento „masterpiece“ na svojich sociálnych sieťach :*

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.