Ešte nie je poriadne ani zima a na Slovensku sa opäť ozýva hlas blonďavého Ivánuška z ruského Mrázika (rozumej – zahľadený sám do seba) Martina J. Svojský ,,šoumen a spevák“ (???), ktorý je aspoň podľa našej mienky tým najhorším interpretom na Slovensku, má nové plány. Po zrecyklovaní všetkých Repete hitov sa rozhodol pre vstup do politiky!

PhDr. Martina J., PhD., ktorý je nezameniteľnou tvárou slovenského verejného života, už zrejme omrzeli klasické šlágre minulého storočia a ako sám tvrdí, na popud mnohých ľudí sa rozhodol pre vstup do politiky. Svojský umelec na svojej fanpage na Facebooku šokoval mnohých ľudí, keď uviedol, že jeho ďalšie kroky povedú priamo do volieb! ,,Po dopytovaní verejnosti som zvážil svoj vstup do politiky. Dlho som premýšľal a dospel som k presvedčeniu, že je načase ponúknuť verejnú službu. Svoje mediálne a organizačné schopnosti, ako aj zápal pre národne témy ma doviedli k tomuto presvedčeniu. Čoskoro sa dozviete môj celý program, tézy, oblasti a záujmy, za ktoré sa budem zasadzovať verejne. Nastáva čas na zmenu, zmena je na dosah! Uchádzam sa o Vašu podporu a priazeň na novej ceste, priatelia. Váš kandidát Martin Jakubec,“ uviedol vo svojom statuse.

jak1

Komentáre rozčarovaných užívateľov sociálnej siete na seba nenechali dlho čakať a ľudia na adresu pána politika napísali množstvo negatívnych komentárov. A čo vy, budete ho voliť? :D

jak

Zdroj/Foto: Facebook