Konečne sme sa ho dočkali. Video, na ktoré čakala takmer celá krajina. Polícia Slovenskej republiky zverejnila zábery z krádeže, po ktorej si zlodeji z bratislavského klenotníctva odniesli hodinky v celkovej hodnote 888 000 EUR.Zlodeji vrazili do klenotníctva na aute BMW 530d tmavo šedej farby (EČ BL107LN), ktoré bolo odcudzené deň pred krádežou z jedného z autobazárov v treťom Bratislavskom okrese. Slovenská polícia zverejnila popisy páchateľov a okrem toho aj videozáznam krádeže. Ak by ste niektorého z páchateľov spoznali, neváhajte kontaktovať Políciu Slovenskej republiky.

Páchateľ č. 1 – stredná postava, modré rifle, modrá bunda, tmavomodré tenisky s bielymi pásmi, pásikavý spodok svetra, modrá kukla s výrezmi na oči, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice.

Páchateľ č. 2 – stredná postava, modré rifle, šuštiaková páperová bunda s kapucňou modrá, bledomodré tenisky, kukla s výrezom na oči a ústa, taška s nápisov Floraself, žlté pracovné rukavice.

Páchateľ č. 3 – stredná postava, modré rifle s čiernym opaskom, čierna páperová bunda kosoštvorcová s kapucňou čierna, oranžové tričko, tmavomodré tenisky s bielou podrážkou, kukla s výrezom na oči, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice.

Páchateľ č. 4 – zavalitejšia postava, tepláková súprava s kapucňou modrá, čierne tenisky s bielym pásom vzadu, čierna kukla s veľkým otvorom, pri pohybe mu je vidieť do tváre, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice.

Zvláštne znamenie:
– medzi páchateľmi môžu byť aj cudzí štátni príslušníci, pochádzajúci pravdepodobne z Balkánu alebo rusky hovoriacich krajín.

Video z krádeže

Zdroj|Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.