Slovenka Jaroslava Košíková dobyla svetový modeling, kde je známa pod menom Yaya Kosikova. Okrem toho, že je krásna a úspešná, je aj šťastne zamilovaná. Ak by ste však po jej boku čakali nejakého hviezdneho futbalistu, či aspoň známeho hudobníka úspešnej skupiny, budete prekvapený. Yaya žije v Mexiku a pracuje pre svetoznáme módne značky. V poslednej dobe však nestojí len pred fotoobjektívom, ale stále častejšie aj za ním. Jej vášňou sa totiž stalo fotografovanie. Do jej štúdia zavítala aj hviezda svetového formátu, hollywoodsky herec Antonio Banderas. Idol mnohých žien, ktorému v žilách koluje horúca španielska krv, sa bez váhania zveril do rúk krásnej Slovenky a výsledkom tejto spolupráce sú atraktívne snímky na profesionálnej úrovni.

Okrem modelingu a fotografovania Yaya nezanedbáva ani súkromný život. Žije so svojou láskou, ktorou je mexická televízna hviezda Montserrat Oliver. Presne tak, slovenská modelka je lesbička a svoju sexuálnu orientáciu nijako netají. S priateľkou sa zoznámila v New Yorku, kde majú spoločných priateľov. Vzťah dvoch ozaj krásnych žien vzbudzuje veľký záujem médií aj preto, lebo Montserrat je od fešnej Slovensky staršia o dvadsať rokov. Zdá sa ale, že vek je iba číslo, pretože mexická modelka a moderátorka pôsobí mladistvo a taký veľký vekový rozdiel by dvojici určite nikto nehádal. Pozrite si fotogalériu a sami posúďte, ako to Yayi svedčí samej aj s priateľkou.

yaya11yaya3yaya6yaya2yaya4yaya1yaya7Foto: Youtube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.