Jaromír Jágr, česká hokejová špička, nemá napriek peniazom či popularite vždy na ružiach ustlané. Práve to, že je jednou z najsledovanejších osobností v Českej republike, mu poriadne komplikuje život a neraz sa stretáva s nepríjemnými paparazzmi, ktorí doslova stoja pred jeho domom. Čuduj sa svete, takýto prípad sa mu stal aj dnes ráno! Nakoľko vstal dnes ráno Jaromír Jágr o čosi skôr, chcel si ísť zabehať. Cestu mu však skrížil ,,fotograf”, ktorý doslova čakal na úlovok pre bulvárny plátok. Hokejista však poňal celú situáciu naozaj vtipne a paparazziho podrobil krátkemu rozhovoru. Nakoniec mu priniesol aj raňajky, ktoré sebavedomý voayer bez problémov prijal.

Jaromír sa s celou záležitosťou pochválil aj na Facebooku, kde svojim fanúšikom napísal: ,,No to bylo ráno :)))) nebojte se, sami to uvidíte. Vše jsem natočil. Doufám, že mu to nebude vadit. Ale nemyslím si. Když mu nevadí čekat třeba celý den, aby nás vyfotil, i přes to, že si to nepřejeme. Ale nemám mu to za zlé, každý se musí nějakým způsobem živit…..A teď je řada na tobě Leoši :))))”

Tie celebrity nemajú vždy ľahký život, čo poviete? :)

Foto: orig15.deviantart.net, Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Matej T
Bývalý fitness tréner, z ktorého sa stal kuchár v špičkovej reštaurácií. :) Mám rád všetko nové, zaujímavé, štýlové a vo voľnom čase nepohrdnem dobrou whiskey, pri ktorej sa rád venujem písaniu.