Legendárna 68-ka sa veru nenechá len tak ľahko zahanbiť mladšími kolegami z brandže. Takmer 44-ročný Jaromír Jágr má novú známosť. Ide o 24-ročnú modelku Veroniku Kopřivovú.Podľa zdrojov si Veronika Kopřivová užíva slnečnú Floridu v spoločnosti najstaršieho hráča NHL Jaromíra Jágra (43). Z jej fotiek na Instagrame sa tiež dozvieme, že pravidelne navštevuje zápasy Panterov.

Sexy blondínka sa do povedomia médií dostala už ako finalistka Českej Miss v roku 2012. Pravidelne pridáva fotky na svoje sociálne siete, a povieme vám, Jardovi máme čo závidieť. Pravdepodobne toto je jeho liek na omladnutie, veď nie nadarmo je najproduktívnejším hráčom Panthers.

Veronika Kopřivová 1 Veronika Kopřivová 2 Veronika Kopřivová 3 Veronika Kopřivová 4 Veronika Kopřivová 5 Veronika Kopřivová 6 Veronika Kopřivová 7 Veronika Kopřivová 8 Veronika Kopřivová 9 Veronika Kopřivová 10 Veronika Kopřivová 11 Veronika Kopřivová 12 Veronika Kopřivová 13 Veronika Kopřivová 14 Veronika Kopřivová 15 Veronika Kopřivová 16 Veronika Kopřivová 17

Foto: Instagram Veronika Kopřivová, nj.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.