Pred pár dňami podpísala japonská po*nohviezda kontrakt v astronomickej výške. Jediné, čo musí, je robiť spoločnosť len jednému mužovi, ktorý neváhal a poriadne siahol do peňaženky!Anonymný čínsky podnikateľ, ktorý z pochopiteľných dôvodov skrýva svoju totožnosť, ponúkol bývalej japonskej po*noherečke Role Misaki 8 miliónov dolárov. Jediné, čo musí táto 22 ročná slečna spraviť, je robiť mu výhradnú spoločnosť nasledujúcich 15 rokov. Asi sa zhodneme na tom, že nebude tomuto pánovi za také peniaze upratovať dom, ale ponúkne mu úplne iné služby.

Rola Misaki ma exotické korene, keďže jej matka je Japonka a otec pochádza z Ruska. Debut v po*nopriemysle si odbila v roku 2012 pod menom Rola Takizawa a až neskôr si ho zmenila na súčasné.

Určite by sme chceli vidieť výslednú zmluvu a poznať myšlienkový pochod právnikov, ktorí ju tvorili. Keď študovali na škole, asi ich neučili ako vypracovať zmluvu, podľa ktorej bude luxusná spoločnícka patriť výhradne jednému mužovi na niekoľko rokov. Aké tresty navrhnúť za jej nedodržanie? Čo podľa vás zmluva obsahuje? Skúste sa zamyslieť a napísať nám pod článok.

Mimochodom, jediný športovec, ktorý podpísal takýto dlhodobý kontrakt, bol Ilya Kovalchuck s New Jersey Devils a celková suma predstavovala viac ako 80 miliónov dolárov. Rola, na druhej strane, dostane len úbohých 533 000 dolárov ročne a jej sezóna trvá celý rok!

Zdroj, foto: ampedasia.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.