Naše oči milujú pohľad na čipku, ktorá sa krásne vyníma na ešte krajšom ženskom tele. Japonci to však vidia trochu inak. Zrejme si myslia, že čipka pristane aj chlapom.O tom, že sú Japonci mierne úchylní, niet pochýb. Svedčia o tom aj videá z ich televíznych súťaží. V jednej napríklad počas toho ako muži spievali karaoke, ženy honili vtáky. Ale nie o tom sme chceli.

Ale o tom, že istá japonská spoločnosť začala vyrábať čipkovanú spodnú bielizeň pre mužov, áno pre mužov! Viete si vôbec predstaviť. že by ste si mali do práce obliekať čipkovanú podprsenku krajšiu od tej, čo má v šatníku vaša žena? Alebo že by váš “poklad” mal byť odetý do čipky? Zvrhlé? Nechutné? Nepochopiteľné? Pre nás, heterosexuálov, určite. Homosexuálom však možno Japonci zahrali na strunu a budú sa o ich tovar doslova trhať. Už teraz vraj čipkované košieľky, trenky či podprsenky pre mužov žnú úspech. Nám sa chce z tohto sortimentu vracať!

bielizeň1 bielizeň2 bielizeň3 bielizeň4 bielizeň5 bielizeň6 bielizeň7 bielizeň8

Foto: hommemystere.com

-a-

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)